BOXING

ROZVRH TRÉNINKŮ BOXU - (platný od září-června)

Středa : 17.30 - 18.30h (box dětí), 19.00 - 20.30h (box)

Pátek   : 17.30 - 18.30h (box dětí) , 19.00 - 20.30h (box)

Neděle : 19.00 - 20.30h

 

VĚKOVÉ ROZDĚLENÍ TRÉNINKŮ

BOX DĚTÍ - v dětském oddílu trénují děti od 6 do 13let. Nábory na tyto tréninky probíhají každý rok v průběhu celého září

BOX DOSPĚLÝCH - v dospělém oddílu trénují sportovci od 14let výše. Nábory do této skupiny neděláme a je možnost přijít na trénink kdykoli 

Tréninky jsou komplexní a postupně prostřídávány novými druhy cvičení na rozvoj motoriky a boxerských stylů. Jelikož zde trénují veškeré váhové kategorie je i přístup ke každému jednotlivci jiný a přizpůsoben jeho váze, osobnosti a stylu boxu. Jinak boxuje váha bantamová 52kg a jinak supertěžká nad 91kg. Rozdíl je i mezi praváky a leváky, vysokými i menšími. Na to vše musíme při trénincích brát ohledy a přizpůsobit styl tréninku.

Dále vedeme naše členy k silovému rozvoji a zdravému stylu života, proto je celý čtvrteční trénink zaměřen na speciální posilovací cviky a kruhový trénink na redukci váhy a zvýšení výkonnosti. Rozvoj síly je důležitý v úderu a rozvoj fyzičky zase v pohybu v ringu. Snažíme se vést naše členy správnou cestou stravování a denních návyků. Sportem jako je Box se v běžném životě dá zvýšit psychická odolnost jednotlivců a tím jim i pomoci v jejich běžném životě.

Dětský trénink se od tréninku dospělých samozřejmě liší. Snažíme se o minimální kontakt a výchovu dětí jak lidsky tak sportovně. Tréninky jsou založeny na rozvoji dětské motoriky a vnímání pohybu. Jsou plné nenásilných technik a her.

 
Box Poděbrady - Daniel Vencl

Daniel Vencl

 

SPORTOVNÍ VZDĚLÁNÍ:

Trenér boxu lV, lll třídy ( Čba )

Trenér boxu ll třída ( Ftvs Praha )

Trenér fitness ( Stach Praha )

Trenér Kettlebell course ( 3D Fitness )

Trenér Kulturistiky  ( Stach Praha )

Trenér TRX ( 3D Fitness )

Trenér Kondičního posilování  ( Stach Praha )

Nové metody posilování  ( Stach Praha )

Vytrvalost v rovnováze  ( Stach Praha )

Výživový poradce (Olympia 97)